AİLE HUKUKU ALANINDA VERDİĞİ HİZMETLER

Aile Hukuku- İstanbul Aile Avukatı

Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları , anlaşmalı boşanma protokollerinin tanzimi, mal rejimi davaları , velayet ve vesayete ilişkin davalar , nafaka , nafakanın indirilmesi veya arttırılması , evlenmeye izin , evlenmenin iptali davaları, soybağının tesisi ( babalık davası) , tanıma ve tenfiz davaları ,iddet müddetinin kaldırılması davası ( yeniden evlenmede bekleme süresi) ve Aile Hukukundan doğan diğer tüm uyuşmazlıkların çözümü noktasında ofisimiz değerli müvekkillerimize hukuksal destek vermektedir. Aile Hukuku, İstanbul Boşanma Avukatı Konusunda ilk akla gelen isim Avukat Orhan Boran ile tanışın.

İstanbul Avukat ve İstanbul Hukuk Bürosu

İstanbul En İyi Avukatlar ve İstanbul En İyi Hukuk Büroları

Boşanma Avukatı

Aile Hukuku denince akla ilk olarak boşanma davaları gelmekte. Bunun gibi karmaşık durumlarda çözümü yalnız aramamak gerekir. Her ne kadar bir yuvanın yıkılışı söz konusu olsa da, zorla güzelliğin olmadığı durumlarda profesyonel hizmet almak gerekmektedir. Gerek anlaşmalı boşanma davası, diğer boşanma davalarında arabulucu görevini üstlenecek başarılı, tecrübeli ve profesyonel bir avukata ihtiyaç duyulacaktır.

Ülkemizde her geçen gün boşanma davalarının sayısı artmaktadır. Günümüzdeki hayat koşuşturması, akademik ve profesyonel hayatın yoğunluğu gibi birçok sebep sosyal sorunlar da doğurmaktadır. Bu sorunlar aile yaşamına da yansımaktadır. Bir ev inşa etmek önemlidir. Bir ev inşa etmek için belirli faaliyetler yapmanız gerekir. Eğer harcadığınız aile hayatının kalitesini arttırmak istiyorsanız, bu şeylere karşı tüm dikkatinizi ödemeniz gerekir. Bu adımlar küçük adımlardır, ancak bu adımlar bir ailenin üyeleri arasında daha iyi bir anlayışa neden olur ve sonuç olarak aile birbirine daha sıkı bağlanır.

Ama tüm bunlara rağmen boşanma kaçınılmaz olup kapınızı çaldıysa, iyi bir avukata başvurmaktan başka pek bir çareniz yok denebilir.

Şişli Boşanma Avukatı – İstanbul Boşanma Avukatı Arayanlar

Eğer İstanbul’un Şişli, Beşiktaş, Bakırköy gibi ilçelerinde ikamet ediyor veya çalışıyor ve Nişantaşı gibi semtlerde iseniz, boşanma avukatı ihtiyacınız olduğunda Şişli Boşanma Avukatı ve İstanbul Boşanma Avukatı arayışına girmeniz çok normal. En İyi Boşanma Avukatları listesinin üst sıralarında yer alan ve birçok müvekillinin ihtiyaçlarını onları memnun ederek karşılayan Aile Avukatı Orhan Boran, En İyi Aile Avukatı, Aile Avukatı, olarak sizlere hizmet vermektedir. Siz de İstanbul Boşanma Avukatı arıyorsanız hemen Avukat Orhan Boran ile iletişime geçin.