Orhan BORAN

AVUKAT

Av. Orhan BORAN

Av. Orhan Boran 2004 yılından bu yana gerek kurumsal gerekse bireysel müvekkillere başta dava avukatlığı ve hukuk danışmanlığı olmak üzere Gayrimenkul Hukuku, Tüketici Hukuku, İcra-iflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku, Tazminat Hukuku alanlarında hizmet vermektedir. Halen İstanbul Hukuk Büroları arayışında olanların gözde tercihlerindendir. Aynı zamanda İstanbul Boşanma Avukatı ve Şişli Boşanma Avukatı olarak da hizmet vermektedir.

Elektrolux A.Ş., Ariston Ltd.Şti, Tarman(Bluehouse) A.Ş., ING Bank A.Ş., geçmiş dönemde hukuksal hizmet verilen bazı müvekkil şirketlerdir. Çeşitli alanlarda ticari faaliyet gösteren firmalara ve tıp merkezlerine hukuksal destek sağlamaktadır.

Tüketici haklarının savunulması anlamında çeşitli toplantı ve sempozyumlarda bulunan Av.Orhan Boran, müşterilerine kurumsal mağduriyet yaşatan Fi Yapı , Ukra Yapı, Bulut İnşaat,Osmanlı İnşaat, Makrom İnşaat vs. gibi firmalara karşı mağdurların avukatlığı ve hukuki danışmanlığı görevini yürütmektedir. Yine, toplu konut mağdurlarının dernekleşme faaliyetlerinde hukuki danışmanlık yapmaktadır. Av. Penbe Üner Keskin ile birlikte Boran & Üner Hukuk ve Danışmanlık çatısı altında hizmetlerine devam etmektedir.

İstanbul Hukuk Büroları – İstanbul Avukat

İstanbul’un geneline hitap eden hizmetiyle Avukat Orhan Boran, geçmişte çalıştığı müvekilleriyle oldukça başarılı ve dolgun bir referans elde etmiş ve kendisini kanıtlamıştır. Hukukun Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku gibi birçok alanında hukuksal destek sağlayan Avukat Orhan Boran, İstanbul Hukuk Büroalrı arayanların ilk tercihi olmaktadır. Özellikle Şişli ve çevresinde boşanma avukatı arayanların ilk ulaştığı isimlerden olan Orhan Boran, Aile Hukuku konusunda da uzmanlaşmıştır.

Şişli Boşanma Avukatı – İstanbul Boşanma Avukatı

Boşanma Davaları türü ne olursa olsun profesyonel hukuki desteğe kesin şekilde ihtiyaç duyulan bir süreçtir. Bu konuda uzman bir avukat ve referansı mevcut bir hukuk bürosu bulmak bazen zor olabiliyor. Böyle durumlarda sizi en kısa ve en güvenli yoldan çözüme ulaştıracak olan kişiyi bulmak çok önemlidir. İşinin ehli ve her türlü senaryo ve duruma hakim bir Şişli Boşanma Avukatı ve İstanbul Boşanma Avukatı sizin aradığınız kişi. İstanbul’un Şişli ilçesinde hukuki destek sunan Avukat Orhan Boran boşanma avukatı arayanların ilk tercihlerinden olmaya devam etmekte. Hemen kendisiyle iletişime geçin.